O NÁS

Vize

Aplikujeme inteligentní membránové systémy pro zajištění kvalitní vody, zdraví a ochrany životního prostředí.
 • Jsme česká, inženýrsko-technologická společnost s celosvětovou působností zaměřená na inteligentní membránové systémy.
 • Navrhujeme, vyrábíme, realizujeme a dodáváme procesní zařízení a komplexní technologická řešení úpravy a recyklace vody pro průmysl a další komerční odvětví.
 • Na základě vlastního výzkumu a nejmodernějších světových trendů oboru přinášíme nová inovativní řešení zařízení a environmentálních technologií ve vysoké kvalitě a provozní spolehlivosti.
 • Jsme profesionální a zkušený tým předních membránových odborníků, výrobních specialistů a manažerů, který je připraven realizovat inteligentní a spolehlivá řešení s individuálním přístupem a naplnit požadavky našich zákazníků.
 • Péče o vodu pro nás není práce, ale poslání – "Na vodě nám záleží".
Naše poslání

Proč s námi spolupracovat?

spolupráce

 • Využíváme nejmodernější technologické trendy pro řešení šitá zákazníkům na míru, které sami vymýšlíme, navrhujeme a vyrábíme v České republice.
 • Řešíme problematiku komplexně s podporou svých strategických partnerů HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. a IN-EKO TEAM s.r.o.
 • Jsme spolehlivým a odpovědným dodavatelem s vysokou odborností a vlastním know-how.
 • Nabízíme návrh, uvedení do provozu a optimalizaci technologie s unikátním uspořádáním procesů umožňující recyklaci vod s minimálním dopadem na životní prostředí.
 • Dle požadavků našich zákazníků nabízíme inteligentní membránové systémy MINT® s chytrým návrhem, modularitou a flexibilitou zařízení včetně SW, snižující riziko nesprávného provozování.
 • Nezapomínáme na CARE program, který ve všech fázích podporuje zákaznické požadavky a očekávání.

Kariéra

Největší hodnotou společnosti jsou pro nás lidé, kteří společně tvoří nás, New Water Group

Proto hledáme lidi zapálené pro inovace a moderní technologie, kteří mají v sobě energii, chtějí dělat věci jinak, nebojí se výzev a hledání řešení je pro ně styl myšlení, který se nikdy nesmíří s tvrzením, „…to nejde…“. Pro nás je vždy více charakter člověka než jeho momentální znalost nebo odbornost. Pokud takoví jste, tak na věku opravdu nezáleží!

My také nikdy neopustíme naše hodnoty a styl „New Water“, založený na důvěře, transparentnosti, odpovědnosti, poctivosti a lidskosti, podporující týmovost, osobní rozvoj i sebedůvěru být hrdý na to, že to, co děláme, má smysl. „Aplikujeme inteligentní membránové systémy a tím pomáháme chránit i zkvalitňovat vodu s maximálním respektem k životnímu prostředí“

Chtít se učit, vzdělávat a pracovat tak, abyste se s námi cítili dobře, na tom nám opravdu záleží!

Realizujeme nejnovější membránové technologie, využíváme moderní způsoby komunikace, umožňujeme home office i flexibilní úvazky, nabízíme práce na zajímavých tuzemských i mezinárodních projektech, podporujeme osobní profesní rozvoj a ke každému máme osobní přístup

Ačkoliv aktuálně nemáme vypsané nové pracovní pozice, tak se nebojte spojit se s námi.

Možná právě Vy patříte mezi nás!


Studentský program

 • Podporujeme spolupráci se studenty i absolventy VŠ formou zapojení do našich projektů a činností systematicky.
 • Podporujeme studenty nabídkou zajímavých témat diplomových i disertačních prací s odbornou podporou a vedením našich specialistů. Vybíráme jen témata, která mají smysl a sledujeme nejmodernější trendy v oboru.
 • Pro absolventy nabízíme zajímavou práci v problematice inteligentního řízení procesů a technologií, membrán a vody v kolektivu předních odborníků a technologů, kteří jsou respektováni u nás i v zahraničí.